Partneři / Vision Solutions

Partner Vison Solutions

Společnost Kancelářské stroje je významným partnerem společnosti Vision Solutions, čímž navazuje na dlouholeté partnerství se společností Double-Take Software. Díky této dlouholeté spolupráci je tak zároveň i zastoupením této společnosti pro produkty Double-Take v Čechách a na Slovensku.

Spolupráce a zkušenost od roku 2001

Spolupráce začala již v roce 2001 s původním francouzským distributorem produktů Double-Take, firmou Sunbelt System Software. Tento evropský distributor se v roce 2006 spojil s původním americkým výrobcem – společností NSI Software a vznikla tak nová společnost Double-Take Software s celosvětovou působností. V roce 2011 došlo k akvizici společnosti Double-Take společností Vision solutions, specializované na vysokou dostupnost, disaster recovery a system management platformy IBM i a produkty Double-Take tak doplnily portfolio pro platformy Windows, Linux a AIX. Došlo tak i k propojení dvou týmů Double-Take a Vision solutions.

Péče a podpora partnerů

V rámci péče o produkty Double-Take provozuje společnost Kancelářské stroje kompletní produktový web v českém jazyce. Kromě oslovení našich zákazníků máme zájem o partnerství s ostatními IT společnostmi.

Ochrana / replikace dat do cloudu

Pomocí produktu Double take lze ochránit Vaše data replikací do našeho cloudového prostředí v hostingovém centru.

Významní zákazníci

Mezi naše významné zákazníky, u nichž jsou v každodenním provozu nasazeny produkty Double-Take, patří například Škoda Auto, Ministerstvo zemědělství ČR, Bezpečnostní informační služba, Fakultní nemocnice v Motole, Auto Kelly, Elit, Burda, či pojišťovna AXA. Kancelářské stroje se zároveň mohou pochlubit největší instalací produktu Double-Take v jediné instanci u jediného zákazníka na světě. Instalací, která poskytuje ochranu pro 150 produkčních serverů zákazníka umístěných po celé České republice s jedním jediným záložním – zálohovacím systémem.

Odbornost specialistů

Naši pracovníci procházejí pravidelnými školeními a disponují následujícími certifikacemi:

  • CDAP - Certified Double Take Availability Professional

Přečtěte si také

DOHLED IT

Detailní přehled nad stavem vaší IT infrastruktury. Dohledujeme fyzické i virtuální servery, operační systémy Windows, Linux či Unix.

ZJISTÍM VÍC

DODÁVKY HW A SW

Společně projdeme Vaše aktuální potřeby a přání, dáme Vám praktická doporučení prověřená naší dlouholetou praxí.

ZJISTÍM VÍC

KONZULTAČNÍ SLUŽBY

Společně projdeme Vaše aktuální potřeby a přání, dáme Vám praktická doporučení prověřená naší dlouholetou praxí.

ZJISTÍM VÍC