Případové studie

V tuto chvíli vám můžeme nabídnout případové studie o projektu, který zajistil vysokou dostupnost pro Commerzbank a o projektu zajištění ochrany dat pro pojišťovnu AXA. Dále dáváme k dispozici dva články, které byly otištěny v prestižním časopise Think!, vydávaném společností IBM.

Jako zajímavou prezentaci řešení pro naše zákazníky jsme vybrali Fakultní nemocnici Motol a Nemocnici Na Františku, kde naše firma zajišťuje vysokou dostupnost a ochranu důležitých dat. Článek Nemocnice už IT systémy nezradí popisuje, jakým způsobem pomáhá řešení implementované naší společností v náročném provozu obou významných pražských fakultních nemocnic.

Druhý článek se zabývá zajímavým řešením, které naše společnost realizovala ve Státní tiskárně cenin pro podporu provozu zajišťujícího výrobu řidičských průkazů. Podrobnosti si můžete přečíst v článku Výrobu řidičských průkazů hned tak něco nezabrzdí, pojednávajícím detailněji o tom, jakým způsobem naše společnost vyhověla náročnému zadání s požadavkem na pružné přizpůsobování výkonnosti a zajištění nepřetržitosti provozu pro Státní tiskárnu cenin.

Jakým způsobem řeší replikaci virtuálních strojů jeden z významných zákazníků, společnost Elit, se dozvíte v případové studii Společnost Elit jede na plný plyn s replikací virtuálních strojů od Veeam.