Partneři / IBM

Partner IBM

Úroveň partnerství

Společnost Kancelářské stroje staví na úzké spolupráci se společností IBM již od svých prvních krůčků na trhu informačních technologií v České a Slovenské republice. Poměrně brzy dosáhla nejvyšší úrovně partnerství – IBM Premier Business Partner a pravidelně se umisťuje na prvních příčkách při každoročním hodnocení partnerů IBM. Aktuálně disponujeme úrovní IBM Gold Business Partner.

Svoji spolupráci stavíme na dobré znalosti produktů IBM, certifikacích a hlubokých praktických zkušenostech s implementací jak národních, tak i mezinárodních projektů. Osobní zkušenosti našich pracovníků přesahují patnáct let práce s technologiemi IBM.

Hardware

Pro naši práci a u klientů používáme hardwarovou platformu diskových, páskových a flash systémů pro ukládání dat, jako IBM Storwize V7000, IBM Storwize V3700, DCS, IBM FlashSystem a TS3200 Library. Nedílnou součástí jsou i sítě pro ukládání dat SAN (Storage Area Network).

Získali jsme prestižní ocenění IBM SystemX specialty pro System Storage a patříme tak do úzké skupiny high-tech partnerů IBM.

Nabídku serverů IBM pak tvoří servery IBM Power Systems.

Software

Z oblasti softwaru se kromě management produktů rodiny Tivoli - Tivoli Storage Manager, TotalStorage Productivity Center či TotalStorage SAN Volume Controller. (bezpečnost, zálohování a správa dat) zaměřujeme na produkty WebSphere (portálové systémy a jejich realizace a integrace) a Lotus (Domino server, Notes, Quickr, Sametime a další nástroje pro týmovou spolupráci). Nedílnou součástí nabídky je Security QRadar SIEM, jedinečný nástroj pro bezpečnostní monitoring a Security intelligence.

Odbornost specialistů

Naši pracovníci mají pro výše uvedené oblasti certifikace IBM Certified Specialist, IBM Certified Deployment Professional, IBM Certified Administrator. Zároveň díky těmto certifikacím udržujeme partnerství v té nejvyšší možné úrovni. Každoročně certifikace svých specialistů obnovujeme a staráme se o získávání nových znalostí v rámci pravidelných akreditovaných školení.

Získali jsme prestižní ocenění IBM Centre of Technical Excellence (CoTE) pro hardware, které každoročně uděluje společnost IBM partnerům, kteří, díky vývoji a zvyšování kvalifikace svých prodejních a technických odborníků, poskytují kvalitní a kvalifikované služby pro své klienty.

IBM Centre of Technical Excellence (CoTE)

IBM Financování IGF

Díky spolupráci s finanční divizí společnosti IBM jsme schopni nabídnout financování hardware a software od IBM, ale nejen ten. Více info zde

Projektová spolupráce

Společnost Kancelářské stroje je také častým subdodavatelem společnosti IBM v oblasti vybraných služeb, implementace specifických projektů pro klíčové zákazníky a v oblasti realizace virtualizace a vysoké dostupnosti. Za účelem garance nejvyšší kvality služeb pro zákazníky IBM si nechala společnost Kancelářské stroje certifikovat některá svá vybraná řešení v rámci programu IBM Global Solutions Directory: KS OpenSource monitoring Tool, KS Virtual Remote Control Center, KS Helpdesk 2.0

Přečtěte si také

DOHLED IT

Detailní přehled nad stavem vaší IT infrastruktury. Dohledujeme fyzické i virtuální servery, operační systémy Windows, Linux či Unix.

ZJISTÍM VÍC

DODÁVKY HW A SW

Společně projdeme Vaše aktuální potřeby a přání, dáme Vám praktická doporučení prověřená naší dlouholetou praxí.

ZJISTÍM VÍC