Služby / Konzultace

Konzultace

Společně projdeme Vaše aktuální potřeby a přání, dáme Vám praktická doporučení prověřená naší dlouholetou praxí. Doporučíme jen to, co bychom použili, nebo používáme sami.

Výstupem pak může být pouze vhodné doporučení a dokumentace v rozsahu dle domluvy, anebo předběžný rozpočet, následně pilotní projekt a po jeho vyhodnocení případná úprava projektu a jeho implementace.

Návrhy infrastruktury

Klíčový je záměr celého řešení, který prezentujeme zákazníkovi formou návrhu infrastruktury a architektury řešení. Ať už jde o menší či větší prostředí, vnímáme toto jako klíčovou součást projektu.

Projektové řízení

Disponujeme zkušenými projektovými manažery, kteří společně s Vámi dohlíží v průběhu celé spolupráce na průběh projektu, koordinují jednotlivé specializace pracovníků a oddělení. Služeb lze využít ať už v případě, kdy projekt jako takový dodává naše společnost, či samostatně v případě, že si přejete řídit či koordinovat více dodavatelských subjektů a interních zdrojů v rámci Vašeho samostatného projektu, ať už krátkodobého, či dlouhodobého.

Klíčové vlastnosti

  • Zkušenost a praxe techniků, kteří řešení navrhují a projektových manažerů.

  • To co řešíte ve Vaší společnosti ojediněle, s tím máme zpravidla každodenní zkušenost z jiných projektů.

  • Možnost pravidelné a dlouhodobé spolupráce formou servisní smlouvy.

Zeptejte se nás

Přečtěte si také

VIRTUALIZACE

Zajišťuje distribuci výkonu, správu hardware, správu zabezpečení nadřazeným logickým virtuálním jednotkám.

ZJISTÍM VÍC

BEZPEČNOST IT

Výhodou je vysoká úroveň customizace a zaměření dohledu na vytipované parametry týkající se bezpečnosti.

ZJISTÍM VÍC