Služby / Konzultace

Konzultace

Společně projdeme Vaše aktuální potřeby a přání, dáme Vám praktická doporučení prověřená naší dlouholetou praxí. Doporučíme jen to, co bychom použili, nebo používáme sami.

Výstupem pak může být pouze vhodné doporučení a dokumentace v rozsahu dle domluvy, anebo předběžný rozpočet, následně pilotní projekt a po jeho vyhodnocení případná úprava projektu a jeho implementace.

Návrhy infrastruktury

Klíčový je záměr celého řešení, který prezentujeme zákazníkovi formou návrhu infrastruktury a architektury řešení. Ať už jde o menší či větší prostředí, vnímáme toto jako klíčovou součást projektu.

Projektové řízení

Disponujeme zkušenými projektovými manažery, kteří společně s Vámi dohlíží v průběhu celé spolupráce na průběh projektu, koordinují jednotlivé specializace pracovníků a oddělení. Služeb lze využít ať už v případě, kdy projekt jako takový dodává naše společnost, či samostatně v případě, že si přejete řídit či koordinovat více dodavatelských subjektů a interních zdrojů v rámci Vašeho samostatného projektu, ať už krátkodobého, či dlouhodobého.

Klíčové vlastnosti

  • Zkušenost a praxe techniků, kteří řešení navrhují a projektových manažerů.

  • To co řešíte ve Vaší společnosti ojediněle, s tím máme zpravidla každodenní zkušenost z jiných projektů.

  • Možnost pravidelné a dlouhodobé spolupráce formou servisní smlouvy.

Naši zákazníci

Auto Kelly Hotel Augustine Axial Personnel Agency, s.r.o. BURDA Praha, spol. s r.o. B2 Kapital Czech Republic s.r.o. Elit LEO Express Národní knihovna České republiky Renomia SORTIM Praha, s.r.o. ŠKODA AUTO a.s. Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Certifikace

Certifikát ISO 9001:2008    Certifikát ISO 27001:2013 ISAE 3402 SOC 3 type 2 Prověrka NBÚ Zelená firma

Kompletní certifikace

Technologie

IBM, Lenovo, HP, Dell, Xerox, Vmware, Microsoft, Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft SQL server, Motion Computing (Xplore), Veeam, Double-Take, Vision Solutions, IBM software Tivoli a Domino.

Zeptejte se nás

Přečtěte si také

VIRTUALIZACE

Zajišťuje distribuci výkonu, správu hardware, správu zabezpečení nadřazeným logickým virtuálním jednotkám.

ZJISTÍM VÍC

BEZPEČNOST IT

Výhodou je vysoká úroveň customizace a zaměření dohledu na vytipované parametry týkající se bezpečnosti.

ZJISTÍM VÍC