Služby / Dodávky hardware a software

Dodávky hardware a software

Spolupracujeme s několika výrobci i distributory. Dle potřeb a přání zákazníka vybíráme zařízení a software takových vlastností, který nejlépe splňuje definovaná kritéria. V případě dodávek počítačů a notebooků definujeme se zákazníkem zpravidla základní a manažerskou úroveň zařízení, úroveň a délku záruky a SLA, vhodné příslušenství. Na základě toho pak vytvoříme konfiguraci na míru. Dle možností výroby tato na míru šitá zařízení dodáváme po delší dobu tak, aby byla zajištěna stejnorodost prostředí. V případě potřeby jsme schopni zajistit i jednorázové dodávky o menším objemu, a vykrýt je ze skladových zásob několika distribučních skladů.

IBM Financování IGF

Díky spolupráci s finanční divizí společnosti IBM jsme schopni nabídnout financování hardware a software od IBM, ale nejen ten.

Více info

Klíčové vlastnosti

  • Odborné poradenství při výběru technologie a specifikace požadavků

  • Plánování dodávek a dlouhodobá spolupráce

  • Napojení na sklady několika distributorů, okamžitá dostupnost skladových položek

  • Osobní zkušenost s nabízenými technologiemi

  • Možnost financování

Naši zákazníci

Auto Kelly Hotel Augustine AXA B2 Kapital Czech Republic s.r.o. Axial Personnel Agency, s.r.o. BURDA Praha, spol. s r.o. COMMERZBANK Aktiengesellschaft ČESKÁ INSPEKCE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE Česká pošta DAQUAS spol. s r.o. Elit Fakultní nemocnice v Motole FERRATT INTERNATIONAL CZECH s.r.o. Fio banka Hlavní město Praha IPR LEO Express Městská policie Praha Národní knihovna České republiky Hodní zubaři Renomia SORTIM Praha, s.r.o. Státní tiskárna cenin ŠKODA AUTO a.s. Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Certifikace

Certifikát ISO 9001:2008    Certifikát ISO 27001:2013 ISAE 3402 SOC 3 type 2 Prověrka NBÚ Zelená firma

Kompletní certifikace

Technologie

IBM, Lenovo, HP, Dell, Xerox, Vmware, Microsoft, Motion Computing (Xplore), Veeam, Double-Take, Vision Solutions, IBM software Tivoli a Domino.

Zeptejte se nás

Přečtěte si také

KONZULTAČNÍ SLUŽBY

Společně projdeme Vaše aktuální potřeby a přání, dáme Vám praktická doporučení prověřená naší dlouholetou praxí.

ZJISTÍM VÍC

BEZPEČNOST IT

Výhodou je vysoká úroveň customizace a zaměření dohledu na vytipované parametry týkající se bezpečnosti.

ZJISTÍM VÍC

VIRTUALIZACE

Zajišťuje distribuci výkonu, správu hardware, správu zabezpečení Editovat Editovat nadřazeným logickým virtuálním jednotkám.

ZJISTÍM VÍC