Servery IBM

Storage IBM | Outsourcing serverů

Spolehlivost, výkonnost, dostupnost, energetická úspora, úspora prostoru a snížení TCO. Chcete získat všechny tyto výhody a ušetřit tak svému podnikání čas a prostředky? Chcete využít plně možností hardwaru pomocí technologie virtualizace a konsolidace serverů? Pak zvolte některé z řešení IBM serverů, které vám na základě analýzy pomůžeme navrhnout, zaimplementovat, zdokumentovat, spravovat a dohledovat.

IBM system x

Pro široké využití od menších kanceláří až po velká datacentra slouží škálovatelný system x. Nabízíme servery optimalizované pro umístění do racku, servery v provedení tower i oblíbené modulární servery typu Blade. Servery je možné nakonfigurovat přesně dle vašich potřeb, rádi vám pomůžeme se sizingem serveru a konfigurací celého řešení. Vybrat si můžete ze široké škály procesorů od společnosti Intel, řady Xeon, dále mohou být servery osazeny SAS, SATA nebo Fiber disky o velikosti 146GB – 2TB, až 4mi procesory a až 256GB paměti v závislosti na vybraném serveru.

Konkrétní konfiguraci si můžete vybrat na stránkách společnosti IBM, pro objednání či konzultaci kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce.

 

IBM server eX5IBM eX5

IBM eX5 nabízí maximální možnou hustotu výpočetního výkonu i úložné kapacity v x86 portfoliu serverů. Servery jsou k dispozici v provedení rack a Blade. IBM eX5 disponuje technologickými novinkami v dané oblasti, jako je například externí paměťové chasis MAX5, rychlým diskovým úložištěm FlashPack s velkým nárustem možných I/O operací, a systémem FlexNode, který umožňuje dynamický rozdělení a systémových prostředků hardwaru.

Konkrétní konfiguraci si můžete vybrat na stránkách společnosti IBM, pro objednání či konzultaci kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce.

 

IBM system p - POWER

IBM server system p - PowerPro nekompromisní požadavky na výkonnost a datovou propustnost pro aplikace na UNIXu, IBM a Linuxu nabízíme výkonnou platformu AIX serverů IBM system p s procesory POWER 6 a POWER 7. Portfolio zahrnuje jak klasické rackové servery, tak i blade servery.

Se systémy Power můžete virtualizovat bez limitů pomocí PowerVM. Platforma PowerVM poskytuje bezpečné a škálovatelné prostředí pro AIX a Linux aplikace.

Díky IBM PowerHA a SystemMirror poskytuje IBM POWER řešení vysoké dostupnosti pro UNIX, LINUX a bez výpadku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Pro oblast POWER systems IBM a AIX jsme držitelem následujících certifikací:

IBM Certified Specialist - Power Systems Technical Support for AIX and Linux

IBM Certified Specialist - Power Systems Sales for AIX and Linux

IBM Certified Specialist - IBM System p Solutions Sales V5.3

Konkrétní konfiguraci si můžete vybrat na stránkách společnosti IBM, pro objednání či konzultaci kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce.

 

Zeptejte se nás

Kategorie*
Váš dotaz *
Jméno a příjmení*
Email*
Souhlasím s poskytnutím a zpracováním osobních údajů společnosti Kancelářské stroje s r.o.*
Opište kód:* Opiště čísla