Partner Vision Solutions

Společnost Kancelářské stroje je významným partnerem společnosti Vision Solutions, čímž navazuje na dlouholeté partnerství se společností Double-Take Software. Díky této dlouholeté spolupráci je tak zároveň i výhradním zastoupením této společnosti pro produkty Double-Take v Čechách a na Slovensku.

Spolupráce začala již v roce 2001 s původním francouzským distributorem produktů Double-Take, firmou Sunbelt System Software. Tento evropský distributor se v roce 2006 spojil s původním americkým výrobcem – společností NSI Software a vznikla tak nová společnost Double-Take Software s celosvětovou působností. V roce 2011 došlo k akvizici společnosti Double-Take společností Vision solutions, specializované na vysokou dostupnost, disaster recovery a system management platformy IBM i a produkty Double-Take tak doplnily portfolio pro platformy Windows, Linux a AIX. Došlo tak i k propojení dvou týmů Double-Take a Vision solutions.

double take

Produkty Double-Take, které společnost Kancelářské stroje díky svému partnerství nabízí v České a Slovenské republice, umožňují zákazníkům zálohovat důležitá data i aplikace a zaručují jejich znovuzískání i při absolutním selhání, nebo dokonce zničení datacentra. Double-Take zajišťuje neustálou dostupnost systémů a centralizovanou zálohu.

V rámci péče o produkty Double-Take provozuje společnost Kancelářské stroje kompletní produktový web v českém jazyce, na němž jsou kromě produktových informací dostupné i české letáky, videa s demonstracemi, ceník či zkušební verze těchto produktů. Kromě oslovení našich zákazníků máme zájem o partnerství s ostatními IT společnostmi. Právě pro ně je tento web velmi užitečným zdrojem všech potřebných informací. Tento web najdete na adresách: www.doubletake.cz či www.double-take.cz.

double take

Spolupráce se společností Vision solutions samozřejmě neznamená jen obchodní zastoupení. Velmi významná je i marketingová a zejména technická podpora. V této oblasti stavíme na hluboké znalosti kompletních řad produktů Double-Take, certifikacích našich pracovníků a v neposlední řadě pak na praktických zkušenostech s implementací náročných projektů u malých, středních, ale i skutečně velkých společností či organizací.

Mezi naše významné zákazníky, u nichž jsou v každodenním provozu nasazeny produkty Double-Take, patří například Škoda Auto, Ministerstvo zemědělství ČR, Bezpečnostní informační služba, Fakultní nemocnice v Motole či pojišťovna AXA. Kancelářské stroje se zároveň mohou pochlubit největší instalací produktu Double-Take v jediné instanci u jediného zákazníka na světě. Instalací, která poskytuje ochranu pro 150 produkčních serverů zákazníka umístěných po celé České republice s jedním jediným záložním – zálohovacím systémem.

Velmi významnou devizou, která hraje do noty našim zákazníkům, je i osobní rozměr vzájemného partnerství a obousměrné vazby mezi oběma společnostmi, které jsou budovány po dlouhá léta a umožňují poskytovat uživatelům nástrojů Double-Take v Čechách a na Slovensku skutečně nadstandardní služby. Kancelářské stroje mají aktuálně deset certifikovaných specialistů na produkty a technologie Double-Take. Každoročně certifikace svých specialistů obnovujeme a staráme se o získávání nových znalostí v rámci pravidelných školení.

Hlavní snahou společnosti Kancelářské stroje je pokračovat v perfektním vztahu a partnerství se společností Vision solutions a rozvíjet je za účelem získávání nových společných a hlavně spokojených zákazníků.

Bližší informace o našem partnerství se společností Double-Take Software vám zprostředkuje obchodní zástupce Jaroslav Matoulek

Další informace o společnosti a produktech Double-Take naleznete na webových stránkách

www.doubletake.cz

www.visionsolutions.cz