Partner Veeam

Veeam logoSpolečnost Kancelářské stroje s.r.o. je partnerem společnosti Veeam Software výrobcem replikačního softwaru pro ochranu serverů.

Společnost Veeam Software, držitel titulu Elite VMware Technology Alliance Partner, vyvíjí inovativní produkty pro správu virtuální infrastruktury a ochranu dat.. Se společností Veeam zákazníci mohou dosáhnout snížení nákladů, omezení rizik a naplnění příslibu virtualizace.

Veeam je mezinárodní společnost, která má severoamerické ústředí v Columbusu ve státě Ohio (USA), evropské ústředí v Readingu v Berkshiru (Spojené království) a ústředí pro Asii a Tichomoří v Sydney (Austrálie). Společnost Veeam má v současnosti více než 30 000 zákazníků po celém světě a každý měsíc získá zhruba 1 500 nových zákazníků. Bezplatný nástroj Veeam FastSCP™, který využívá více než 150 000 odborníků na platformu VMware, je v současnosti nejpoužívanějším nástrojem pro správu prostředí VMware.

Společnost byla založena v roce 2006 týmem, který stál za Aelita Software, společností, která se proslavila řešeními správy systému Windows Server. V roce 2008 společnost Veeam koupila společnost nworks a získala tak řešení, která umožňují propojit prostředí VMware se systémy podnikové správy od společností HP a Microsoft.

Společnost Veeam se rychle rozrůstá a spolu s ní se rozvíjí i síť partnerů po celém světě. Odborníkům v oblasti IT nabízí inovativní a praktická řešení, která pomáhají lépe spravovat virtuální infrastrukturu. Společnost Veeam se v současnosti zaměřuje na správu prostředí VMware, ale již ohlásila rovněž podporu prostředí Microsoft Hyper-V.

Nabídka produktů

Veeam vPower™ představuje špičkovou technologii Virtualization-Powered Data Protection™, která je využívána v produktuVeeam Backup & Replication™, jež je v současnosti jedničkou mezi řešeními zálohování v prostředí VMware.

Veeam nworks rozšiřuje sledování v rámci podniku na prostředí VMware a zahrnuje sadu nworks Management Pack™ pro správu prostředí VMware v produktu Microsoft System Center a modul nworks Smart Plug-in™ pro správu prostředí VMware v produktu HP Operations Manager.

Veeam ONE™ nabízí řešení zajišťující optimalizaci výkonu, konfigurace a využití prostředí VMware. Zahrnuje modul Veeam Monitor™ pro snadné nasazení sledování prostředí, modul Veeam Reporter™ pro plánování kapacity prostředí VMware, správu změn, vytváření sestav a rozúčtování nákladů a nástroj Veeam Business View™ pro kategorizaci a správu služeb v prostředí VMware.