Partner Oracle

oracle

Společnost Oracle je pojmem ve světě IT a to především v oblasti relačních databází. Firma dokázala získat vedoucí pozici na trhu s databázovými produkty i přes velkou konkurenci v této oblasti. Za všechny jmenujme společnosti Sybase, Informix či IBM. Dnes je Oracle již více než synonymem pro velké databázové systémy vyžadující spolehlivou a rychlou práci s daty.


oracleNaše společnost implementovala svá řešení u několika zákazníků s databázovými systémy Oracle. Ve všech těchto případech by standardní SQL databáze nebyly schopny garantovat rychlou a spolehlivou práci s velkými objemy dat. Máme s těmito systémy ty nejlepší zkušenosti a neváháme je doporučit naším zákazníkům s vysokými požadavky na kvalitu databázových služeb.

Partnerství s Oracle na úrovni Silver nám umožňuje navrhovat pro naše zákazníky databázové systémy za využití provázanosti databázových produktů s dalšími aplikacemi od Oracle. Naším cílem je tuto spolupráci nadále rozvíjet a zvyšovat počty našich specialistů tak, abychom mohli pokrýt i ty nejspecifičtější potřeby našich zákazníků.