Partner Microsoft

Microsoft partnerSpolečnost Kancelářské stroje již od svých počátků pracuje s produkty firmy Microsoft. Začínali jsme správou prostředí s několika stanicemi s operačním systémem Windows a jednoho Windows serveru. S tím, jak rostly naše znalosti produktů Microsoft, byli jsme schopni přijímat i nové výzvy v podobě požadavků zákazníků na správu větších a složitějších prostředí. Postupně jsme se začali starat o sítě s MS clustery, více Active Directory doménami, stovkami PC, softwary z rodiny System Center, Exchange, SQL a security produkty jako MS ISA a Forefront. Získáváním zkušeností jsme se posunuli od podpory již běžících, nakonfigurovaných prostředí směrem k jejich designu. Díky dokončení této fáze vývoje jsme schopni pokrýt kompletní IT dodávky typu návrh > implementace > podpora.


microsoftDalší velkou výzvou pro nás bylo naučit se plně využívat výhod virtualizace. Rozhodli jsme se naše hostingové centrum postavené na VMware technologii použít i pro poskytování služeb na platformě Microsoft. V tomto okamžiku jsme se zároveň rozhodli stát partnery společnosti Microsoft a ve velice krátké době jsme dMicrosoft partnerosáhli úrovně Gold Certified Partner a spolu s touto úrovní udržujeme taktéž autorizaci pro školství pod názvem Microsoft Authorized Education Reseller (AER). Ruku v ruce s tímto krokem jsme se zapojili do programu Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement), který nám umožnil nabízet pronajímané licence softwaru Microsoft na našem virtuálním hardwaru. Abychom zajistili absolutní bezchybnost v návrzích licencí v našem virtuálním prostředí, spojili jsme své síly s naším licenčním partnerem, společností Daquas. Díky tomuto opravdu pevnému partnerství jsme schopni navrhovat takříkajíc licenčně a technologicky neprůstřelná prostředí ke spokojenosti našich zákazníků a potažmo i společnosti Microsoft.


Kromě hostingu se věnujeme i našim dřívějším aktivitám v podobě návrhů a outsourcingu Microsoft sítí, nyní už většinou v prostředích nad 10 serverů. Po uzrání technologie Hyper-V jsme přirozeně začali uskutečňovat i implementace na Hyper-V clusterech, o čemž svědčí také fakt, že jsme uskutečnili jedno z prvních nasazení Hyper-V clusteru na Windows 2008 R2 RTM v České republice.


microsofteDbáme na to, abychom disponovali dostatkem certifikovaných specialistů, kteří absolvují pravidelné certifikační testy znalosti produktů Microsoft. Pro pokrytí potřeb našich zákazníků máme k dispozici následné počty certifikovaných specialistů:

  • 3x Microsoft Certified Systems Engineer na Windows Server 2003
  • 3x Microsoft Certified Technology Specialist na Windows Server 2008 Active Directory konfigurace
  • 3x Microsoft Certified Technology Specialist na Windows Server 2008 Applications Infrastructure konfigurace
  • 5x Microsoft Certified Technology Specialist na Windows Server 2008 Network Infrastructure konfigurace
  • 3x Microsoft Certified Technology Specialist na Microsoft Exchange Server 2007 konfigurace
  • 2x Microsoft Certified Technology Specialist na Windows 7 konfigurace
  • 2x Microsoft Certified IT Professional Server Administrator na Windows 2008
  • 1x Microsoft Certified IT Professional Enterprise Administrator na Windows 2008

 

 

 

Zeptejte se nás

Kategorie*
Váš dotaz *
Jméno a příjmení*
Email*
Souhlasím s poskytnutím a zpracováním osobních údajů společnosti Kancelářské stroje s r.o.*
Opište kód:* Opiště čísla