Partner Lenovo

lenovoSpolečnost Kancelářské stroje je vzhledem ke svému dlouholetému partnerství s IBM zároveň významným partnerem společnosti Lenovo. Stejně jako v případě IBM si od prvopočátků spolupráce udržuje status Premium Business Partner. Kromě nejvyšší úrovně partnerství a udržování aktivního odborného vztahu (školení a certifikace našich specialistů) se Kancelářské stroje umisťují na prvních příčkách při každoročním hodnocení partnerů.

Jak již bylo naznačeno, naše spolupráce je vystavěna na dlouhodobé detailní znalosti klientských produktů IBM a následně Lenovo, certifikacích a hlubokých praktických zkušenostech s implementací nejen samotných klientských zařízení, ale i souvisejících softwarových řešení zaměřených na jednoduchou správu komplexních zákaznických prostředí. Od aktualizací, řízení deploymentu, bezpečnost, zálohování, obnovu atd. Osobní zkušenosti našich pracovníků přesahují patnáct let práce s technologiemi IBM a Lenovo a významný je i osobní rozměr a vazby mezi oběma společnostmi, které nám pomáhají řešit přání našich zákazníků rychle a efektivně.

Kancelářské stroje se z portfolia produktů Lenovo zaměřují zejména na klientské systémy: notebooky ThinkPad, ideapad a Value line, stolní počítače ThinkCentre a pracovní stanice ThinkStation. K nim v nedávné době přibyla i řada serverů ThinkServer, která má velkou hodnotu pro naše malé a střední zákazníky, neboť nabízí rozumnou cenu a vysokou spolehlivost a kompatibilitu. Tyto produkty jsou doplněny monitory a nejrůznějším příslušenstvím, ať už přímo od společnosti Lenovo, IBM či dalších výrobců.

 

lenovoV neposlední řadě se zaměřujeme na veškerý doprovodný obslužný software a služby.

Máme certifikované odborníky s dlouholetými zkušenostmi s nástroji softwarové rodiny ThinkVantage, která se zaměřuje na:

  • deployment (ImageUltra Builder, Software Delivery Assistant, System Migration Assistant, ThinkPlus On-site Service)
  • konektivitu (Access Connections)
  • ochranu (Active Protection System, Client Security Solution)
  • podporu (LANDesk Management Suite, Productivity Center, Rescue and Recovery, System Update)
  • bezpečné odstranění citlivých dat (Secure Data Disposal)

Kancelářské stroje mají aktuálně deset certifikovaných specialistů na různé produkty a technologie Lenovo. Každoročně certifikace svých specialistů obnovujeme a staráme se o získávání nových znalostí v rámci pravidelných akreditovaných školení.

Hlavní snahou společnosti Kancelářské stroje je v perfektním vztahu a partnerství se společností Lenovo pokračovat a rozvíjet je za účelem získávání nových společných a hlavně spokojených zákazníků.

Bližší informace o produktech společnosti Lenovo a souvisejících službách vám poskytne obchodní zástupce Jaroslav Matoulek

Další informace o společnosti Lenovo naleznete na jejích webových stránkách http://www.lenovo.com