Partner BNT

bntSpolečnost Blade Network Technologies vznikla oddělením od předního vývojáře velkých síťových řešení, společnosti Nortel, v době, kdy začala být běžná integrace serverových, síťových a diskových řešení do speciálních skříní určených pro novou generaci serverů, nazývaných jako „blade servery“. Společnost Blade Network Technologies stavěla z počátku právě na těchto technologiích –špičkových a výkonných síťových zařízeních typu switch pro bladové skříně – a v té samé době započalo partnerství mezi Kancelářskými stroji a touto společností, označovanou také zkratkou BNT.

 

V současné době je BNT předním dodavatelem gigabitových a 10G switchů pro sítě Ethernet se zaměřením nejen na bladové skříně, ale i na velká datacentra a rackovou infrastrukturu. Základními vlastnostmi robustních datacenter switchů jsou vysoký výkon, výborný systém chlazení a nízké nároky na napájení. Oproti srovnatelným zařízením konkurenčních výrobců (co se výkonu týče) nabízí velmi příznivou cenu.

 

Kancelářské stroje jsou aktuálně nejstarším partnerem BNT na českém a slovenském trhu a zároveň partnerem s největšími zkušenostmi s technologiemi BNT a Nortel. Jsme schopni nabídnout služby od školení, návrhu architektury a zapojení až po samotnou realizaci komplexní síťové infrastruktury. Kancelářské stroje mají aktuálně tři certifikované specialisty na konkrétní produkty a technologie BNT.

 

 

bntBližší informace o produktech společnosti BNT a souvisejících službách Vám poskytne vedoucí projektového oddělení Vilém Fencl vilem.fencl@kancelarskestroje.cz

Další informace o společnosti BNT naleznete na jejích webových stránkách
http://www.bladenetwork.net/