Konsolidace IT infrastruktury

konsolidace

Při růstu firem a s tím souvisejících aktivit, není výjimkou, když se IT infrastruktura podřizuje aktuálním, často velmi akutním potřebám než dlouhodobému strategickému plánování. Tím dochází ke vzniku neefektivních konfigurací, kdy je na konkrétní aktivity firmy spotřebováno neúměrně velké množství výpočetní techniky, či naopak dochází k neustálému narážení na výkonnostní limity nákladně rozšiřitelné infrastruktury. Naši specialisté jsou připraveni ve spolupráci s vámi analyzovat vaše business potřeby, posoudit stav vašeho stávajícího HW a SW a navrhnout odpovídající řešení založené na vašich skutečných aktuálních i plánovaných budoucích potřebách. Závěrem této analýzy nemusí být nutně doporučení nákupu nového vybavení, hledáme pro naše zákazníky a jejich potřeby vždy optimální řešení a tím může mnohdy být služba outsourcing serverů. V praxi není výjimkou, když zákazník na základě informací získaných z analýzy svěří běh své serverové infrastruktury do našich rukou.

Obvyklou kombinací služeb, které zákazníkovi poskytujeme současně s konsolidací a následnou správou infrastruktury, jsou dohledový systém a KS Helpdesk. Jejich vhodným propojením a nastavením notifikací získáváte rychlou zpětnou vazbu o kvalitě poskytovaných služeb. K realizaci konsolidace jsou vám plně k dispozici naše dlouholeté zkušenosti s implementací serverových řešení založených na virtualizaci pomocí nástrojů VMware či Microsoft Hyper-V. Dále vám rádi pomůžeme s optimalizací systémů pro ukládání dat, tak aby klíčové informace byly vždy k dispozici a byla zajištěna jejich maximální 24-hodinová ochrana.

Pokud máte zájem o více podrobností ohledně konsolidace vašeho serverového prostředí, využijte prosím formuláře Zeptejte se nás.

 

Zeptejte se nás

Kategorie*
Váš dotaz *
Jméno a příjmení*
Email*
Souhlasím s poskytnutím a zpracováním osobních údajů společnosti Kancelářské stroje s r.o.*
Opište kód:* Opiště čísla