IBM Storage

Data – jsou tím nejcennějším co máte, tvoří aktiva vaší společnosti a je důležité je efektivně, účinně a spolehlivě uchovávat, chránit a mít je k dispozici právě, když je potřebujete. Potřebujete-li uchovávat větší množství dat a předejít jejich ztrátě nebo nedostupnosti, pomůžeme vám vybrat ten správný systém pro jejich uchování a správu. Nabízíme diskové a páskové systémy, produkty obou typů jsou pro snazší orientaci členěny dle náročnosti storage řešení do produktových řad enterprise, midrange a entry. Připravili jsme pro vás stručný přehled produktových řad, pro podrobnější informace připojujeme ke každé odkaz na stránky společnosti IBM. Pro objednání či konzultaci kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce.

Diskové systémy

IBM disk Storage DS8000Pro velké podniky - enterprise

V kategorii podnikových systémů pro ukládání dat nabízíme výkonná úložiště dat IBM TotalStorage DS6000 a DS8000. Systémy nabízejí vysokou kapacitu a výkon díky použití fiberových disků a výkonných procesorů IBM powerPC nebo POWER5.

Více informací

Pro středně velké podniky – midrange

Systémy pro ukládání dat typu midrange naleznou uplatnění všude tam, kde je třeba při zachování robustnosti, kvality a životního cyklu zachovat vysoký standard užitkovosti za optimálních nákladů. Právě proto jsou storage DS5020, DS5000 a DS4700 tak oblíbené a rozšířené. Samozřejmostí je jejich škálovatelnost a rozšiřitelnost, výběr z mnoha možných kapacit SAS i SATA disků a také možnost připojení expansních boxů EXP810, EXP420 a EXP3000.

Více informací

Pro méně náročná řešení - entry

Pro menší společnosti je určena řada systémů pro uchování dat DS3000. Pokud vaše firma roste a potřebujete uchovávat více dat, je možné použít expansní boxy stejně jako u technologicky vyšších řad systémů pro ukládání dat. Za zlomek ceny tak získáte robustní a kvalitní technologii, která vám zajistí efektivní využití vašich prostředků a nezatíží váš rozpočet. Vybírat je možno z technologií SAS, iSCSI nebo Fiber a stejně jako vyšší řady systémů můžete využít výhod výběru z celé řady možných kapacit disků SAS nebo SATA.

Více informací

 

Páskové systémy

Pro velké podniky - enterprise

IBM tape storage TS3500

Páskové zálohovací systémy pro velké podniky od IBM nabízejí nejvyšší úroveň výkonu, kapacity a spolehlivosti. Pokrývají řešení těch nejnáročnějších požadavků na zálohovací páskové zařízení co do rychlosti, komprese, množství uchovávaných dat a jejich rychlé dostupnosti. Nabízíme buď samostatné páskové jednotky TS1120 a TS1130, nebo přímo páskovou knihovnu TS3400 a TS3500. Pro řešení virtualizace a deduplikace zapisovaných dat slouží IBM virtualizační jednotka TS7700 a TS7650G ProtecTIER Deduplication Gateway.

Více informací

Pro středně velké podniky – midrange

I pro středně velké podniky a provozy má IBM připraveno řešení, které je schopné za nižších vstupních investic pokrýt potřebu zálohování a poskytnout technologie nejvyšší kvality a výkonu. Nábízíme oblíbené páskové jednotky TS2340 a TS2350, které je možné začlenit do racku a nebo použít samostatně, k serverům jsou tato zařízení připojována externě. Zařízení se liší kapacitou fyzické paměti (800GB nebo 1,5TB) a komunikační rychlostí rozhraní (3Gbps nebo 6 Gbps). Samozřejostí jsou i v tomto segmentu dostupné páskové knihovny pro 24 nebo 48 pásek při systémové kapacitě úložiště 72 resp 144 TB. Tato zařízení TS3100 a TS3200 mohou být osazena 1-2 resp 1-4 páskovými jednotkami. Pro vyšší nároky na páskové úložiště nabízíme páskovou knihovnu TS3310, ke kterou je možné rozšiřovat o 9U expansní moduly, z nichž každý poskytuje prostor pro cartridge, páskové jednotky a redundantní napájení. Deduplikační zařízení pro tuto kategorii je také dostupné a to pod označením TS7610 a TS7650, jde o vhodný doplněk, který je ideální všude tam, kde je potřeba zajistit rychle dostupná data a zároveň zajistit jejich deduplikaci.

Více informací

Pro méně náročná řešení - entry

I malé podnikání dokáže vygenerovat spoustu dat, která je třeba někam uložit, nějak je spravovat a chránit. IBM proto nezapomíná ani na toto odvětví, které chápe jako důležitou součást a nabízí řešení, která za nízkých nákladů, dokážou přinést výhody technologicky robustních systémů. Zařízení TS2230, TS2240 a TS2250 nabízejí kapacitu od 400GB do 1,5TB, při rychlosti 60MBps až 140MBps čtení dat. Jednotky je možné montovat do racku nebo použít jako externí samostatné jednotky.

Více informací

 

 

Zeptejte se nás

Kategorie*
Váš dotaz *
Jméno a příjmení*
Email*
Souhlasím s poskytnutím a zpracováním osobních údajů společnosti Kancelářské stroje s r.o.*
Opište kód:* Opiště čísla